خط مشی

    شركت ديبا فايبر گلاس با همکاري جمعي از کارشناسان علوم مهندسي با هدف استفاده کاربردي از علوم نوين در سال 1384 تأسيس گرديده است. اين شرکت کمک به ارتقاء توان تولیدی كشور را از طريق همكاري با شركاء خارجي و انتقال دانش فني به صورت (Joint Venture ) را رسالت خود دانسته و تبديل شدن به يك شركت تخصصي و قدرتمند تولیدی در منطقه را در افق کاري خود دارد.

   شـرکت ديبا فايبر گلاس در حال حاضر مسووليت تولید (مت سوزني از الياف شيشه و لوله و اتصالات فايبرگلاس ) را بـر عهده دارد. همچنين اين شرکت مفتخر است که اولین تولید کننده برخي از محصولات فوق الذکر بوده و منجر به کاهش 15 تا 20 درصدي هزينه تمام شده در مقایسه با نمونه های وارداتی شده است. مـديريت ارشـد سـازمان همـراه با تمامي پـرسنل در راستاي ارائه تولید با کيفيت و رعایت حقوق مشتریان اقدام به ايجاد و نگهداري سيستم مديريت کيفيت بر مبنی استاندارد جهانی ISO9001:2008 نموده است.

    مديريت سازمان جهت دستيابي به استراتژي هاي طرح ريزي شده و با اتکا به ( غرور به خاطر تجربیات گذشته، افتخار به حال و امید به آینده ) اهداف کلان زير را سرلوحه قرار داده تا راهنمايي براي کليه پرسنل سازمان باشد و اطلاع رساني مناسب در خصوص خط مشي سازمان به مشتريان، صاحبان سهام، کارکنان و تامين كنندگان را از جمله تعهدات خود مي‌داند :

*       شركت ديبا فايبرگلاس موفقيت خود را در برقراري ارتباط مؤثر با مشتريان خود مي‌داند، تا از طريق درك مناسب خواسته‌ها و نيازهاي مشتريان و تلاش‌هاي لازم در جهت پاسخگويي به آنها، رضايت مشتريان خود را كسب نمايد.

*       كاركنان مهمترين و ارزشمندترين دارايي‌هاي شركت محسوب شده كه ارتقاء دانش، مهارت و توانايي‌هاي آنها از طريق برگزاري دوره هاي آموزشي مستمر مي باشد که شركت را در دستيابي به اهداف خود ياري مي‌نمايد.

*       تأمين كنندگان بعنوان زنجيره فعاليت شركت در خارج از سازمان، در موفقيت‌هاي شركت نقش مؤثري بر عهده داشته و مديريت، نظارت بر عملكرد و تلاش در جهت ارتقاء سطح كيفي آنها را، يكي از اهداف شركت مي‌داند.

*       ايجاد بهبود مستمر در تمامي فرآيندهاي سازمان.

    مديريت ارشد سازمان تعهد خود را در برقراري و نگهداري سيستم فوق الذکر اعلام و براي حفظ تناسب و تداوم اهداف كيفيتي و برنامه هاي دستيابي به آنها را که به صورت سالانه توسط پرسنل پيشنهاد گردیده است پس از بررسي تصويب و جهت اجرا به مالکین فرآیندهای سازمان ابلاغ می نمایند. اهداف کيفي و خط مشي مديريت در جلسات بازنگري سالانه مورد بررسي و به روزآوري قرار مي گيرند.

    مدیرت ارشد سازمان بصورت مستقيم بر بهبود مداوم و اثربخشي سیستم طرح ریزی شده نظارت نموده و از كليه همکاران شرکت انتظار دارد نسبت به درك و برقراري اين خط مشي كوشا بوده و در بهبود آن تلاش نمايند.

يداله يعقوبي

مدير عامل شركت ديبا فايبرگلاس